אביבי עובדיה הסעות בע''מ

שירותי החברה

אנו רואים לנגד עינינו את טובת הלקוח וכתוצאה מכך את המשכיות העבודה מול הלקוח לאורך שנים ולא רק לשירות חד פעמי ולכן גם לעובדי המשרד וגם לנהגי החברה מודגשים נהלים ברורים לשמירה על שירותיות ברמה הגבוהה ביותר.  תגללו למטה ותגלו עוד!

אביבי עובדיה הסעות בע''מ

שירותים טכנולוגיים ויצירת קשר

מוקד טלפוני ואינטרנט

לרשות החברה עומד טלפון רב קווי המאפשר גישה לכל בעלי התפקידים בחברה. בנוסף אנו מספקים ללקוחותינו המוסדיים והפרטיים כאחד יכולת לתקשר מולנו באופן ישיר ואישי בניידים ובאמצעות אתר האינטרנט של החברה או לחילופין באמצעות עמוד הפייסבוק.

אפליקציות

אפליקציות השימוש באפליקציות סלולאריות הפך לזמין ומיידי ולכן החלטנו לבחון וליישם אמצעים לשיפור וייעול השירות ללקוחותינו ע”י שימוש באפליקציות סלולאריות, לפיכך החל שימוש באפליקציות ייעודיות לתחומנו, המספקות לנהגי החברה מערכות דיווח מתקדמות כך שמאפשרת שליטה של הנהגים בזמן אמת על כל פעילות שהם נדרשים לבצע.

Wi-Fi

מאחר וחיבור אלחוטי לאינטרנט כיום הוא עניין שבשגרה, רכבי החברה מצוידים בגלישה חופשית באינטרנט לנוסעי הרכב וברכבים החדישים ביותר ישנו שקע USB אישי לכל נוסע, כך שניתן להטעין את הניידים תוך כדי נסיעה בטוחה ונוחה ברכב מפואר.

בטיחות

בטיחות אביבי עובדיה הסעות וטיולים בע”מ מעמידה לנגד עיניה לקדם ולשפר את רמת הבטיחות של כלי הרכב ובעקבותיה את רמת הבטיחות המסופקת לנוסע ברכבי החברה ולפיכך אנו פועלים בכפוף לדרישות התקן הישראלי. מערך הבטיחות בחברה מנוהל ומבוקר על ידי קצין בטיחות בתעבורה אשר הוסמך ואושר לתפקידו ע”י משרד התחבורה – אגף קציני בטיחות בתעבורה. מערכת הבטיחות בחברה פועלת בכפוף לדרישות החוק ובכפוף להנחיות הפרטניות בחברה, ובנוסף מנהלת מעקב ובקרה בתחום הבטיחות לרבות: עמידה בדרישות החוק והתקנות.עמידה בדרישות הבטיחות של הלקוח, צמצום אירועי בטיחות בתעבורה, ניהול תהליך שיפור מתמיד המתייחס למיומנויות הנהיגה, בקרה שוטפת על טיב עבודתו של הנהג, חגורות בטיחות ומערכות שכחת ילדים.

מערכת איתור לוויני – GPS

צי הרכבים של חברת אביבי עובדיה הסעות וטיולים בע”מ, מרושת כולו במערכות איתור לווייניות, המספקות שליטה ובקרה בזמן אמת על מיקום צי הרכבים שלנו (Real Time Location System). מערכת האיתור הלוויינית מסייעת בהתאם לצורך לאנשי התפעול בניהול צי הרכבים וסיוע בזמן אמת לנהגים. כך שניתן לבצע מעקב מדויק על פעילות צי הרכבים והנהג בהתאם לצורך (זיהוי לפי מיקום/ תאריך/שעה ועוד).